12 inch Kapalı Kasa Su Arıtma 5 li Filtre Seti

Değerlendirme:
100% of 100
  • 5 mikron Sediment filtre
  • CTO Karbon Filtre
  • 1 Mikron Sediment Filtre
  • Membran Filtre Orjinal LG Membran
  • Tatlandırıcı Filtre
stokta mevcut
SKU
PSL-103
Özel Fiyat 159,00 ₺ Normal fiyat 250,00 ₺

Aşama1: 5 mikron Sediment Filtre

5 Mikron filtrede suda askıda kalan kaba pislikleri ( kum, çamur, tortu vb.) 5 mikron boyutuna kadar temizler.

Aşama 2: UDF Granül Aktif Karbon Filtre

Granül Aktif Karbon filtre, ters ozmos filtrasyonunun ikinci aşamasıdır. Suda renk, tat ve kokuya neden olan organik ve kimyasal maddeleri tutar. Kaliteli içme suyunda bulunmaması gereken klor ve diğer kimyasal maddeleri arıtarak membran filtreyi korur ve ters ozmos işleminin kusursuz olarak gerçekleşmesini sağlar.

Aşama 3: CTO Blok Aktif Karbon Filtre

İlk Aşamadaki Filtreden Geçmiş Klor, Renk, Tat Ve Koku Veren Eriyik Gazlar, Artıklar Ve Organik Maddelerin Arıtımını Sağlar. Bu Filtre Aktive Edilmiş Karbondan Oluşmaktadır Ve Klorun, Koku, Organik Kirleticiler, Böcek İlaçları Ve Koku İle Tadı Etkileyen Kimyasallardan Arındırma Amaçlıdır.

Aşama 4: Orjinal LG Membran Filtre (Reverse Osmosis)

Orjinal LG Membran Filtre 80 GPD

Suyunuzda olabilecek sert su (kireçli) ve kontaminantları (kirleticiler) ortadan kaldırır:

Ağır metaller arsenik,kurşun, bakır, baryum, krom, cıva, sodyum, kadmiyum, florür, nitrit ve selenyum,bakteri ve virüsleri atık bölümünden dışarı atar %100 güvenli içme suyu verir.

Su arıtma cihazınızı sağlıklı kullanabilmeniz için belirli aralıklarla filtrelerini değiştirmek gerekmektedir. Filtre değişim süreleri , arıtmaya gelen suyun kalitesine ve kullanım miktarına göre değişmekle birlikte 2-3 yıldır.

HiddenTag Uygulamasını telefonunuza indirerek ürün üzerinde bulunan özel etiketi okutmanız durumunda ürün orjinalliğini sorgulayabilirsiniz. 

 

Aşama 5: Tatlandırıcı Filtre (NSF li)

Mebran filtreden cıkan su, saflığa yakın olup, içim olarak hamdır. Birçoğumuz bu suyun tadını beğenmeyiz. Hindistan cevizi kabuğundan geliştirilmiş tatlandırıcı filtre (Aktif Karbon) ile bu hamlıktan cıkar, içimi hoş bir hale gelir. Bir dağ kaynağından çıkan su gibi lezzetli hale ulaşır.

 

Not: 5 li su arıtma cihazı filtre takımı içeriğinde bulunan su arıtma cihazı filtreleri (12 inch) universal tip olup piyasada bulunan kapalı kasa tüm su arıtma cihazlarına uyumludur.

LG Membranlı 5 Aşama Filtre Seti ile kaliteli suyun keyfini sizde yaşayın!

Kendi Yorumunuzu Yazın
Yorumunuz:12 inch Kapalı Kasa Su Arıtma 5 li Filtre Seti
Yorumlar