5 li Su Arıtma Filtresi Seti Orjinal LG Membranlı Filtre Takımı

  • 1 adet 10" 5 Mikron Sediment Filtre
  • 1 adet 10" Blok Aktif Karbon Filtre
  • 1 adet 10" 1 Mikron Sediment Filtre
  • 1 adet Son Post Aktif Karbon (Tatlandırıcı Filtre)
  • 1 adet 80 GPD (300 lt/Gün) Orjinal LG Membran
stokta mevcut
SKU
PSL-102
Özel Fiyat 139,00 ₺ Normal fiyat 185,00 ₺

su arıtma cihazı5 li filtre seti değişim süreleri

5 mikron Sediment Filtre

5 Mikron filtrede suda askıda kalan kaba pislikleri ( kum, çamur, tortu vb.) 5 mikron boyutuna kadar temizler.

CTO Karbon Filtre

Karbon filtre kullandığı nano teknoloji yöntemi ile yüksek oranda klor arıtımı ve klordan kaynaklanan kötü kokuyu yok eder. Sahip olduğu adsorpsiyon özelliği sayesinde renk, tat, kimyasal bileşikleri giderir. Bakteri oluşumunu engeller.

1 Mikron Sediment Filtre

1 mikron tortu filtresi, ters ozmos (reverse osmosis) filtrasyonunun üçüncü aşamasıdır. Suda bulunan 1 mikrona kadar olan tortu, kum, mil, çamur gibi maddelerin arıtılmasını sağlayarak ters ozmos membran filtreyi korur ve optimum filtre ömrü sağlar.

Orjinal LG Membran Filtre (Reverse Osmosis)

Suyunuzda olabilecek sert su kontaminantları (kirleticiler) ortadan kaldırır: arsenik,kurşun, bakır, baryum, krom, cıva, sodyum, kadmiyum, florür, nitrit, nitrat ve selenyum,bakteri ve virüsleri atık bölümünden dışarı atar %100 güvenli içme suyu verir. Su arıtma cihazınızı sağlıklı kullanabilmeniz için belirli aralıklarla filtrelerini değiştirmek gerekmektedir. Filtre değişim süreleri , arıtmaya gelen suyun kalitesine ve kullanım miktarına göre değişmekle birlikte 2-3 yıldır. HiddenTag Uygulamasını telefonunuza indirerek ürün üzerinde bulunan özel etiketi okutmanız durumunda ürün orjinalliğini sorgulayabilirsiniz. 

Tatlandırıcı Filtre

Mebran filtreden cıkan su, saflığa yakın olup, içim olarak hamdır. Birçoğumuz bu suyun tadını beğenmeyiz. Hindistan cevizi kabuğundan geliştirilmiş tatlandırıcı filtre (Aktif Karbon) ile bu hamlıktan cıkar, içimi hoş bir hale gelir. Bir dağ kaynağından çıkan su gibi lezzetli hale ulaşır.

Not: 5 li su arıtma cihazı filtre takımı içeriğinde bulunan su arıtma cihazı filtreleri (10 inch) universal tip olup piyasada bulunan açık kasa tüm su arıtma cihazlarına uyumludur. Ayrıntılı bilgi ve destek için online sohbet sistemi yada 0850 303 8081 telefon destek hattımızı arayabilirsiniz.

LG Membranlı 5 Aşama Filtre Seti ile kaliteli suyun keyfini sizde yaşayın!

LG Membran Orjinallik Kontrol

LG Membran Özelliklerevsuaritma.com servis destek hattıIyzico korumalı alışveriş evsuaritma.com da

Kendi Yorumunuzu Yazın
Yorumunuz:5 li Su Arıtma Filtresi Seti Orjinal LG Membranlı Filtre Takımı
Yorumlar