Alkali Çubuk (Stick)

Musluk suyu, ters osmoz suyu, şişe suları, damacana suları içilebilir her tipteki suyu antioksidan alkali iyonize su haline dönüştürür.

Antioksidan Alkali çubuk kişisel amaçlı üretilmiştir, yanınızda taşıyıp gittiğiniz her yerde alkali suyun keyfine varabilirsiniz. Normal bir insanın günlük su tüketim miktarı 2-3 litre arasında değişmektedir. Alkali antioksidan çubuk 700 litre normal suyu (doğal şişe ya da damacana suyu) alkali antioksidan hale dönüştürebilmektedir. Bu rakamlarla kullanım ömrü bir kişi için 6-12 ay olmaktadır. Su tüketim miktarınıza göre kullanım süresi elbetteki değişkenlik gösterecektir.

1)Aktif oksijeni yok ederek antioksidan etki gösterir(Düşük ORP değeri)
2)Suyu metabolizmayı güçlendiren alkali hale dönüştürür
3)Küçülen su moleküllerinde çay yada kahveler kolaylıkla çözünür
4)Suya yararlı mineraller takviye eder.
Nasıl Kullanılır?
1)İlk kullanımda bir şişenin içerisine koyarak üzerine su ilave ediniz.
2)5-10 dakika beklettikten sonra alkali çubuğunuzu birkaç kez yıkayınız.
3)Alkali çubuğunuz kullanıma hazırdır. Bir şişenin içerisine koyup üzerine su ilave edin, şişenin kapağını kapatarak birkaç dakika çalkalayın. Birkaç dakika dinlendirdikten sonra antioksidan alkali iyonize suyunuzun keyfini çıkarabilirsiniz. Alkali çubuk ile elde ettiğiniz antioksidan suyu 3 gün içerisinde tüketmeye özen gösterin, alkali çubuğu uzun süre kullanmayacak olursanız boş şişenin içerisinde ağzı kapalı bir şekilde muhafaza edebilirsiniz.
Bakım:
Alkali çubuğu ayda 1 kez suyun içerisine limontuzu ilave ederek hazırladığınız çözeltide 10-15 dakika kadar bekletin. Duru su ile yıkayıp alkali çubuğunuzu tekrar kullanmaya başlayabilirsiniz

Durum: Stokta var

79,00 TL
AÇIKLAMA
Detaylar
Antioksidan özellikli alkali iyonize suyunuzu bu çubukla gittiğiniz her yerde ve her zaman kolaylıkla hazırlayabilirsiniz.Musluk suyu, ters osmoz suyu, şişe suları, damacana suları içilebilir her tipteki suyu antioksidan alkali iyonize su haline dönüştürür.
Yorumlar
Kendi Yorumunuzu Yazın
Yorumladığınız ürün : Alkali Çubuk (Stick)
Bu ürüne kaç puan verirsiniz ? *
  1 yıldız 2 yıldız 3 yıldız 4 yıldız 5 yıldız
Fiyat/Kalite
Ürün Etiketleri
Ürün Etiketleri

Etiketleri ayırmak için boşluk kullanınız. Deyim tipindeki etiketler için tekli tırnak (') kullanınız.