EvSuAritma.com Online Su Arıtma Cihazı Satış Mağazası Hakkında

Water MILL olarak, biz bir Türkiye markası olma rüyamızı; önce inanarak, sonra inandığımız bu değerler uğrunda, profesyonel mühendislik hizmetlerini layıkıyla vererek gerçekleştirdik. İş hayatının temel vazgeçilmez ilkesi; hızlı,dürüst,ilkeli,açık olmaktır.Tek bir ofis odasında başlamış olduğumuz yolculuğumuzu,evsel ve endüstriyel nitelikli arıtma ekipmanları imal eden bir atölye,temiz su / atık su konusunda 'GPM', çevre danışmanlık konusunda 'Pusula' adlı firmalarımız ve online satış ve pazarlama sistemizle (evsuaritma.com) soluksuz devam ettirmekteyiz.

Water MILL,hızlı,dürüst,ilkeli,açık ve profesyonel hizmet kavramları ile özdeşleşmiştir.

Water MILL, Su arıtma sistemlerinin dizayn ve uygulama alanlarında faaliyet gösteren ve ana amaç olarak, güncel müşteri ihtiyaçları doğrultusunda müşteri memnuniyetini ilke edinmiş bir mühendislik firmasıdır.Water MILL gerek satış-organizasyon yapısı, gerekse satış sonrası hizmetler için oluşturduğu mühendislik kadrosu şu şekilde oluşmaktadır ;

Satış ve Pazarlama :HAKAN KAPLAN (Çevre Mühendisi)

Evsu Satış ve Pazarlama :ALEV KAPLAN (Çevre Mühendisi)

Evsu Müşteri Hizmetleri : GAMZE ARPACI

Satınalma ve Muhasabe :OKTAY YURDAKUL(Çevre Mühendisi)

Bilişim ve Tanıtım :ÜMİT YILMAZ (Çevre Müh.) Pusula Çevre Danışmanlık

TEKNİK SERVİS: Murat ARPACI

Water MILL, müşterilerinin ihtiyaç duyduğu evsel/endüstriyel arıtma taleplerini hızlı,kaliteli ekonomik yöntemlerle profesyonel bir şekilde karşılamaktadır.

Water MILL, global ölçekte su arıtma sektöründe ki yenilikleri takip etmekte,bu kapsamda ki ürünleri yaygın pazarlama ve satış ağı ile Türkiye'de iç piyasaya sunumunu yapmaktadır. Oluşturmuş olduğu teknik servis ağı ile müşterilerinin hak etmiş olduğu kaliteli ve güvenilir hizmeti vermektedir

EVSU olarak hedefimiz, insanlar için daha sağlıklı hayat kalitesi sağlamak ve ülkemizin gelişmesinin sürmesi için üstümüze düşen görevi yapmaktır. Değişen ve gelişen yeni dünya pazarlarına anında uyum sağlayacak,bu gelişmeleri iç piyasamızla paylaşıp,milletimize teknolojiyi profesyonel ve ekonomik bir şekilde sunmaya devam edecektir.

 

Bizlere güvenen ve inanan müşterilerimize teşekkür ederiz!

EVSU YÖNETİMİ