evsuaritma.com olarak, biz bir Türkiye markası olma rüyamızı; önce inanarak, sonra inandığımız bu değerler uğrunda, profesyonel mühendislik hizmetlerini layıkıyla vererek gerçekleştirdik. İş hayatının temel vazgeçilmez ilkesi; hızlı,dürüst,ilkeli,açık olmaktır.

evsuaritma.com,hızlı,dürüst,ilkeli,açık ve profesyonel hizmet kavramları ile özdeşleşmiştir.

evsuaritma.com, Su arıtma sistemlerinin dizayn ve uygulama alanlarında faaliyet gösteren ve ana amaç olarak, güncel müşteri ihtiyaçları doğrultusunda müşteri memnuniyetini ilke edinmiş bir mühendislik firmasıdır. evsuaritma.com gerek satış-organizasyon yapısı, gerekse satış sonrası hizmetler için oluşturduğu mühendislik kadrosu mevcuttur.

evsuaritma.com, müşterilerinin ihtiyaç duyduğu evsel/endüstriyel arıtma taleplerini hızlı,kaliteli ekonomik yöntemlerle profesyonel bir şekilde karşılamaktadır.

evsuaritma.com, global ölçekte su arıtma sektöründe ki yenilikleri takip etmekte,bu kapsamda ki ürünleri yaygın pazarlama ve satış ağı ile Türkiye'de iç piyasaya sunumunu yapmaktadır. Oluşturmuş olduğu teknik servis ağı ile müşterilerinin hak etmiş olduğu kaliteli ve güvenilir hizmeti vermektedir

EVSU olarak hedefimiz, insanlar için daha sağlıklı hayat kalitesi sağlamak ve ülkemizin gelişmesinin sürmesi için üstümüze düşen görevi yapmaktır. Değişen ve gelişen yeni dünya pazarlarına anında uyum sağlayacak,bu gelişmeleri iç piyasamızla paylaşıp,milletimize teknolojiyi profesyonel ve ekonomik bir şekilde sunmaya devam edecektir.

 

Bizlere güvenen ve inanan müşterilerimize teşekkür ederiz!

EVSU YÖNETİMİ