Menu
Sepetim

Puretech Su Arıtma Cihazı Filtre Seti LG Membranlı 5 li

Puretech Su Arıtma Cihazı Filtre Seti LG Membranlı 5 li
Havale -%5 Kapıda Ödeme
Puretech Su Arıtma Cihazı Filtre Seti LG Membranlı 5 li


Aşama1: 5 mikron Sediment Filtr

5 Mikron filtrede suda askıda kalan kaba pislikleri ( kum, çamur, tortu vb.) 5 mikron boyutuna kadar temizler.

Aşama 2: CTO Karbon Filtre (DİKKAT! Yüksek Kaliteli Hindistan Cevizi Bazlı Aktif Karbon Mavi Etiket Beyaz Kapak- Diğer Kömür Bazlı Eko Aktif Karbon Değildir)

Karbon filtre kullandığı nano teknoloji yöntemi ile yüksek oranda klor arıtımı ve klordan kaynaklanan kötü kokuyu yok eder. Sahip olduğu adsorpsiyon özelliği sayesinde renk, tat, kimyasal bileşikleri giderir. Bakteri oluşumunu engeller.

Aşama 3: 1 Mikron Sediment Filtre

1 mikron tortu filtresi, ters ozmos (reverse osmosis) filtrasyonunun üçüncü aşamasıdır. Suda bulunan 1 mikrona kadar olan tortu, kum, mil, çamur gibi maddelerin arıtılmasını sağlayarak ters ozmos membran filtreyi korur ve optimum filtre ömrü sağlar.

Aşama 4: LG Membran Filtre (Reverse Osmosis)

Suyunuzda olabilecek sert su (kireçli) ve kontaminantları (kirleticiler) ortadan kaldırır:

Ağır metaller arsenik,kurşun, bakır, baryum, krom, cıva, sodyum, kadmiyum, florür, nitrit ve selenyum,bakteri ve virüsleri atık bölümünden dışarı atar %100 güvenli içme suyu verir.

Su arıtma cihazınızı sağlıklı kullanabilmeniz için belirli aralıklarla filtrelerini değiştirmek gerekmektedir. Filtre değişim süreleri , arıtmaya gelen suyun kalitesine ve kullanım miktarına göre değişmekle birlikte 2-3 yıldır. 

Aşama 5: Tatlandırıcı Filtre (NSF li)

Mebran filtreden cıkan su, saflığa yakın olup, içim olarak hamdır. Birçoğumuz bu suyun tadını beğenmeyiz. Hindistan cevizi kabuğundan geliştirilmiş tatlandırıcı filtre (Aktif Karbon) ile bu hamlıktan cıkar, içimi hoş bir hale gelir. Bir dağ kaynağından çıkan su gibi lezzetli hale ulaşır.

Not: 5 li su arıtma cihazı filtre takımı içeriğinde bulunan su arıtma cihazı filtreleri (10 inch) universal tip olup piyasada bulunan açık kasa tüm su arıtma cihazlarına uyumludur.

Yorum Yap

Lütfen yorum yazmak için oturum açın ya da kayıt olun.
500,00TL
885,00TL
Vergiler Hariç: 423,73TL
  • Stok: Stokta
  • SKU: 2137