Seçtiğiniz ürünlerin tamamı anlaşmalı olduğumuz kargo firmaları tarafından ile size teslim edilecektir. evsuaritma.com ürün portföyünde bulunan ürünler için stok tutmamaktadır. Ürünler sipariş üzerine ilgili tedarikçi firmalardan tedarik edilerek müşteri adresine kargo ile ulaştırılmaktadır. Ürün temin ve sevkiyat sürecinden dolayı siparişler 2 işgünü içerisinde teslim edilebilmektedir. Her ne kadar ürün listeleri sürekli güncel tutulsa da sipariş etmiş olduğunuz bazı ürünler tedarikçi firmaların stoklarında tükenebilmekte ya da nadir de olsa ürün teminlerinde gecikmeler yaşanabilmektedir. Bu gibi durumlarda Müşteri Hizmetleri sizinle irtibata geçerek bilgi verecek ve iptal edilen siparişin veya ürünün bedeli tarafınıza iade edilecektir. Kesinleşen siparişler yurtiçinde MNG Kargo firması tarafından teslim edilmektedir. Bazı illerde teslimat süreleri farklılık gösterebilmektedir. evsuaritma.com 'dan yapılan alışverişlerde kargo ücreti müşteriye aittir. Ürünleri teslim alırken kargo görevlisi önünde açıp kontrol ediniz. Üründe herhangi bir zarar, hasar ya da ayıp varsa kargo firmasına tutanak tutturarak ürünü teslim almayınız. Ürün teslim alındıktan sonra kargo firmasının görevini tam olarak yerine getirdiğini kabul etmiş olursunuz Kargo yetkilisi görevini yerine getirdikten sonra ortaya çıkabilecek hasar, kırık vb. durumlardan müşterinin sorumlu olduğunu unutmamalısınız.

MNG kargo genel olarak Türkiye'nin her tarafına teslimat yapmaktadır.Ama bazı yerleşim alanlarında şubesi bulunmamaktadır. Bu gibi durumlarda bulunduğunuz yerleşim alanınız kargo firması tarafından mobil bölge olarak  kabul edilip haftanın belli günlerinde kargonuz size teslim edilmektedir.

Evsu Arıtmaya verdiğiniz siparişin kargo takip numarasını 0850 303 8081 nolu telefondan öğrenebilirsiniz.  Kargo takip numaranızla, ups kargo web sitesinden kargonuzu takip edebilirsiniz.