İndirim

WM Elegant - 109 Pompasız Tezgah Altı Su Arıtma Cihazı

Reverse Osmosis (Ters Ozmoz) Arıtma Sistemi
Reverse Osmosis Pompasız Model 109 Kutu İçeriği


3.2 Galon Depo (Beyaz - Metal) NSF onaylı
Musluk (Standart çevirmeli musluk)
Devreye Alma Ve Durdurma Sistemi
Flow Kısıtlayıcı
Tank Vanası
Hat Alma Musluğu
Hat Alma Vanası
4/6 Pnömatik Hortum (Beyaz)
Filtre Kabı Anahtarı
5 Adet Filtre  • 10" Filtre Hausing 1/4 Beyaz Gövde + 10" Sediment Filtre 5 Micron 

  • 10" Filtre Hausing 1/4 Beyaz Gövde + 10" Granül Aktif Karbon Filtre 

  • 10" Filtre Hausing 1/4 Beyaz Gövde + 10" Blok Karbon Filtre

  • 18x12 Membrane 75 GPD 

  • Post Karbon Filtre


FDA onaylı Polypropylene filtre muhafazası (çift O'ring).
Tamamı montajlı. 100% fabrika testli ve steril
Montaja hazır.


Teknik Özellikler:
Membran: 75 GPD
Çalışma Basıncı: 50 -100 psi
Ölçüler (cm): 37 (Boy) x 45(Yük.) x 20 (En)
28 (Boy) x 28(Yük.) x 35 (En)- tank
Ağırlık: 15 kg – sistem / 4 kg - tank

Durum: Stokta var

Normal Fiyat : 499,00 TL

İNDİRİMLİ FİYAT 329,00 TL

AÇIKLAMA
Detaylar

5 Aşamalı, tezgah altı reverse osmosis su arıtım cihazı. Reverse Osmosis üniteleri yüksek teknolojinin en son olanaklarının kullanıldığı üst düzey bir su arıtım prosesidir. Tezgahaltı RO sistemleri, mutfak tezgahının altına monte edilebilecegi gibi ayrıca kompakt tipleri tezgah üstüne monte edilebilmektedir.
75 Gpd'lik bir sistem 150-250 lt su üreteceginden dolayı içme suyu haricinde yemek yapımı ve kullanım açısından da gerekli su ihtiyacını da karşılayacaktır.

ÇALIŞMA PRENSİBİ

1- " 5 MİCRON SEDİMENT FİLTRE VE ÖZELLİKLERİ
Sularda bulunan çözünmemiş askıda katı maddelerin (tortu, kum, çamur v.s.) oluşturduğu kirliliğe bulanıklık denir. Askıda katı maddelerin oluşturduğu kirliliği giderme, filtrasyon işlemi ile yapılmaktadır. Bu filtre suyunuzda bulunabilecek Partiküller, Kir, Tortu, Kum arıtımı için kullanılır. Su arıtma cihazınızı sağlıklı kullanabilmeniz için belirli aralıklarla filtrelerini değiştirmek gerekmektedir. Filtre değişim süreleri , arıtmaya gelen suyun kalitesine ve kullanım miktarına göre değişmekle birlikte, 5 micron filtre için ortalama değişim süresi 6 aydır.

2- 10" GAC AKTİF KARBON FİLTRE
Suda bulunan klor, renk, tat ve koku veren eriyik gazlar, artıklar ve organik maddelerin arıtımı için kullanılır.
Bu aktif granül karbon filtre yüksek performanslı aktive edilmiş karbondan oluşmaktadır ve klorin, koku, organik kirleticiler, böcek ilaçları ve koku ile tadı etkileyen kimyasallardan arındırır. Su arıtma cihazınızı sağlıklı kullanabilmeniz için belirli aralıklarla filtrelerini değiştirmek gerekmektedir. Filtre değişim süreleri , arıtmaya gelen suyun kalitesine ve kullanım miktarına göre değişmekle birlikte, GAC filtre için ortalama değişim süresi 6 aydır.

3- 10" 5 MİCRON BLOK KARBON FİLTRE VE ÖZELLİKLERİ
GAC Filtre ile birlikte, Suda bulunan klor, renk, tat ve koku veren eriyik gazlar, artıklar ve organik maddelerin arıtımı için kullanılır. Karbon filtre yüksek performanslı aktive edilmiş karbondan oluşmaktadır ve klorin, koku, organik kirleticiler, böcek ilaçları ve koku ile tadı etkileyen kimyasallardan arındırır. Su arıtma cihazınızı sağlıklı kullanabilmeniz için belirli aralıklarla filtrelerini değiştirmek gerekmektedir. Filtre değişim süreleri , arıtmaya gelen suyun kalitesine ve kullanım miktarına göre değişmekle birlikte, Blok karbon filtre için ortalama değişim süresi 6 aydır.

4- TW-1812-75 GPD MEMBRAN FİLTRE
Günde 75 galon su işleyen ince film kompozit (TFC) kaliteli membran. Suyunuzda olabilecek sert su kontaminantları ortadan kaldırır: arsenik,kurşun, bakır, baryum, krom, cıva, sodyum, kadmiyum, florür, nitrit, nitrat ve selenyum,bakteri ve virüsleri atık bölümünden dışarı atar %100 güvenli içme suyu verir. Su arıtma cihazınızı sağlıklı kullanabilmeniz için belirli aralıklarla filtrelerini değiştirmek gerekmektedir. Filtre değişim süreleri , arıtmaya gelen suyun kalitesine ve kullanım miktarına göre değişmekle birlikte, membran için ortalama değişim süresi 2 yıldır.

5- İNLİNE POST TATLANDIRICI KARBON FİLTRE
Mebran filtreden cıkan su, saflığa yakın olup, içim olarak hamdır. Birçoğumuz bu suyun tadını beğenmeyiz. Post karbon filtre ile bu hamlıktan cıkar, içimi hoş bir hale gelir. Bir dağ kaynağından çıkan su gibi bir hale ulaşır. Su arıtma cihazınızı sağlıklı kullanabilmeniz için belirli aralıklarla filtrelerini değiştirmek gerekmektedir. Filtre değişim süreleri , arıtmaya gelen suyun kalitesine ve kullanım miktarına göre değişmekle birlikte, Inline post karbon filtre için ortalama değişim süresi 1 yıldır.

Yorumlar
Müşteri Yorumları (1)
Harika
Fiyat/Kalite
Alırken başta şüphelerim vardı, malzeme kalitesi oldukça iyi suyun tadını hiç yadırgamadık, Sivas ilinden aldık bize yeterli geldi. İlgili arkadaşlara teşekkürler. Yorumlayan : Salim (4.01.2018 tarihinde gönderildi)
Kendi Yorumunuzu Yazın
Yorumladığınız ürün : WM Elegant - 109 Pompasız Tezgah Altı Su Arıtma Cihazı
Bu ürüne kaç puan verirsiniz ? *
  1 yıldız 2 yıldız 3 yıldız 4 yıldız 5 yıldız
Fiyat/Kalite
Ürün Etiketleri
Ürün Etiketleri
Diğer müşterilerimiz bu ürüne şu etiketleri koydular :

Etiketleri ayırmak için boşluk kullanınız. Deyim tipindeki etiketler için tekli tırnak (') kullanınız.