WM Daire Girişi İkili Su Arıtma Sistemi

AŞAMALAR 1- 10 Micron Hassasiyetinde Tortu Filtresi 2- Slüfoz kireç Önleyici Filtre
stokta mevcut
SKU
2142
Özel Fiyat 239,00 ₺ Normal fiyat 246,00 ₺

Şebeke ve kuyu sularının arıtımı ve filtrasyonunda kullanılan 2 kademeli arıtma cihazı ile tüm dairede kullanılan su, tek bir cihazla arıtılmakta, evinizin bütün musluklarından arıtılmış su akmaktadır.


Birinci kademede yer alan tortu filtresi, suyun bulanıklık, askıda katı madde, tortu giderimini sağlar. İkinci kademede yer alan Shell kap filtre ise suda bulunan kirecin kısmen iyileştirilmesini sağlar. Tesisata ve evin tüm musluklarına dağılan suyun içindeki tortular 5mic hassasiyetine kadar tutulduğu gibi ayrca kirecin de kısmen giderilmi olur.


Profesyonel teknik servis ihtiyac duymadan, kolaylıkla kurulabilir, sökülebilir. Çok az yer kaplar. Şehir şebeke ve kuyu sularında kullanımı uygundur.
Özellikle, şebeke hatlarını koruma, kazan ve depoları korumak ayrıca çamaşır ve bulaşık makinelerini korumak için idealdir.Daire tipi olması, suyun daireye ilk giriş yaptığı boru hattına takılabileceği anlamına gelmektedir.


Max. çalışma basıncı : 8 bar
Max. çalışma sıcaklığı: 45 C


Filtreler kullanım miktarına göre, ortalama 6 ayda bir değişmekte, teknik servis ihtiyacı duyulmadan, kullanıcı tarafından rahatlıkla yapılabilmektedir.
Yedek filtre fiyatlarına sitemizin Filtre Sarf Malzemeler bölümünden ulaşabilir, dilerseniz derhal sipariş geçebilirsiniz.

Kendi Yorumunuzu Yazın
Yorumunuz:WM Daire Girişi İkili Su Arıtma Sistemi
Yorumlar