Menu
Sepetim

Hakkımızda

Kurumsal Çevre Mühendisliği firması Pusula Çevre Teknolojileri Arıtma Sis ve San Tic Ltd Şti  iştiraki olan evsuaritma.com; temiz su ve atıksu arıtma konusunda uzun yıllar tecrübesini evsel ve ticari arıtma sistemleri konusunda göstermek amacıyla 14 yıl önce Türkiye'nin İlk Online Su Arıtma Cihazı ve Ürünlerine ait ticaret sitesi kurmuştur.

Yaklaşık 14000 den fazla sadık müşterisi ve %100 müşteri memnuniyeti ilkesiyle çalışan yapısıyla benzersiz hizmet sunmaya çalışmak ana ilkemizdir.

%100 müşteri memnuniyeti; müşterimizden kaynaklı olan sorunlar bile olsa müşterimiz lehine sonuçlanacak çözümler üretmek, Müşterilerimize, Teknik destek ve yardım sağlamak

Üründen memnun kalınmaması durumunda kolay iade,

Dünyaca kabul görmüş güvenli ödeme (IYZICO) altyapısının yanı sıra KAPIDA ÖDEME 

Hızlı kargo, güvenli ve sağlıklı ürün temini, uygun fiyat vb. birçok konuda sürekli müşterilerimizin yanındayız.
evsuaritma.com Ticaret Bakanlığı E Ticaret Bilgi Sistemine kayıtlıdır.

Diğer kalite ve kurumsal belgelerimizi kurumsal şeffaflık ilkesi doğrultusunda firmamıza ait pusulaltd.com internet sitesinden temin edebilirsiniz. Telefonunuz bizleri her zaman her konuda arayıp teknik bilgi alabilirsiniz.

evsuaritma.com olarak, biz bir Türkiye markası olma rüyamızı; önce inanarak, sonra inandığımız bu değerler uğrunda, profesyonel mühendislik hizmetlerini layıkıyla vererek gerçekleştirdik. İş hayatının temel vazgeçilmez ilkesi; hızlı, dürüst, ilkeli, açık olmaktır.


evsuaritma.com, hızlı, dürüst, ilkeli, açık ve profesyonel hizmet kavramları ile özdeşleşmiştir.


Su arıtma sistemlerinin dizayn ve uygulama alanlarında faaliyet gösteren ve ana amaç olarak, güncel müşteri ihtiyaçları doğrultusunda müşteri memnuniyetini ilke edinmiş bir mühendislik firmasıdır. evsuaritma.com gerek satış-organizasyon yapısı, gerekse satış sonrası hizmetler için oluşturduğu mühendislik kadrosu mevcuttur.


evsuaritma.com, müşterilerinin ihtiyaç duyduğu evsel/endüstriyel arıtma taleplerini hızlı, kaliteli ekonomik yöntemlerle profesyonel bir şekilde karşılar.


evsuaritma.com, global ölçekte su arıtma sektöründe ki yenilikleri takip etmekte, bu kapsamda ki ürünleri yaygın pazarlama ve satış ağı ile Türkiye'de iç piyasaya sunumunu yapmaktadır. 

HEDEFİMİZ, insanlar için daha sağlıklı hayat kalitesi sağlamak ve ülkemizin gelişmesinin sürmesi için üstümüze düşen görevi yapmaktır. Değişen ve gelişen yeni dünya pazarlarına anında uyum sağlayacak, bu gelişmeleri iç piyasamızla paylaşıp ,milletimize teknolojiyi profesyonel ve ekonomik bir şekilde sunmaya devam edecektir.

Bizlere güvenen ve inanan müşterilerimize teşekkür ederiz!
EVSU YÖNETİMİ