Menu
Sepetim

Teslimat

Teslimat Süresi; Saat 12:00 ye kadar siparişi verilen ürünler aynı gün, 12:00 sonrası ürünler bir sonraki gün kargoya verilir. 

Seçtiğiniz ürünlerin tamamı anlaşmalı olduğumuz kargo firmaları tarafından ile size teslim edilecektir. Kesinleşen siparişler yurtiçinde MNG Kargo firması tarafından teslim edilmektedir. Bazı illerde teslimat süreleri farklılık gösterebilmektedir. Ürünleri teslim alırken kargo görevlisi önünde açıp kontrol ediniz. Üründe herhangi bir zarar, hasar ya da ayıp varsa kargo firmasına tutanak tutturarak ürünü teslim almayınız. Ürün teslim alındıktan sonra kargo firmasının görevini tam olarak yerine getirdiğini kabul etmiş olursunuz Kargo yetkilisi görevini yerine getirdikten sonra ortaya çıkabilecek hasar, kırık vb. durumlardan müşterinin sorumlu olduğunu unutmamalısınız. Ancak %100 müşteri memnuniyeti ilkesi doğrultusunda bizimle iletişim kurarak sorununuzu bildirin biz size olabilecek en uygun çözümü üreteceğiz.

MNG kargo genel olarak Türkiye'nin her tarafına teslimat yapmaktadır ancak bazı yerleşim alanlarında şubesi bulunmamaktadır. Bu gibi durumlarda bulunduğunuz yerleşim alanınız kargo firması tarafından mobil bölge olarak  kabul edilip haftanın belli günlerinde kargonuz size teslim edilmektedir. Kargo şubesi olmayan mobil alana giren ve kargo firmasının talep edeceği ek ücreti müşteri ödeyecektir. Aksi taktirde size en yakın kargo şubesine ürün ücretsiz gönderilecektir.